Banery reklamowe radomsko

Banery reklamowe

Reklama zewnętrzna jaką oferujemy to szeroka oferta m.in. banery reklamowe Radomsko, tablice reklamowe Radomsko, szyldy reklamowe Radomsko, kasetony Radomsko, wystawy sklepowe Radomsko. Wykonujemy reklamy "od projektu do montażu". Wszystkie reklamy wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, a do wydruków uzywane są markowe tusze gwarantujące długookresową ekspozycję reklam.

Banery powlekane

Banery reklamowe Radomsko wykonywane są z winylowego materiału (podobnego do plandeki) trudnego do rozerwania, odpornego na promieniowanie UV i dobrze znoszącego zmiany temperatur. Banery reklamowe umieszczane są najczęściej na ogrodzeniach i ścianach budynków. Banery reklamowe posiadają wzmocnione krawędzie oraz posiadają stalowe oczka co około 50 cm. Są łatwe w montażu (najczęściej przez opaski zaciskowe) i dają możliwość praktycznie dowolnego dopasowania rozmiarów baneru do powierzchni na jakiej mają się znajdować.
Dostępne są również: banery reklamowe dwustronne, banery reklamowe odblaskowe.

Banery jednostronne powlekane

Baner powlekany najwyższej jakości, z wysoką odpornością na rozerwania o gramaturze 510g. Standardowo posiada wzmocnione krawędzie oraz oczka w odstępach około 50 cm. Szersze wydruki dzielone są na bryty i łączone w nierozerwalną całość co pozwala na praktycznie nieograniczone rozmiary reklam.

Banery dwustronne blockout

Baner dwustronny blockout najwyższej jakości, odporny na rozerwania. Tkanina blockout posiada wewnątrz czarną wkładkę blokującą przenikanie światła, co daje możliwość druku dwustronnego. Standardowo posiada wzmocnione krawędzie i oczka w odstępach około 50 cm. Szersze wydruki dzielone są na bryty i łączone w nierozerwalną całość co pozwala na praktycznie nieograniczone rozmiary reklam.

Banery odblaskowe

Banery odblaskowe posiadają materiał o strukturze plastra miodu, dającą duże efekty odblaskowości. Najczęściej stosowane przy drogach, w zaciemnionych miejscach gdzie w nocy są oświetlane przez reflektory samochodowe bardzo dobrze odbijają światło. Można łączyć banery standardowe jednostronne lub dwustronne z elementami odblaskowymi, eksponując tym samym najważniejsze elementu reklamy. Standardowo posiada wzmocnione krawędzie i oczka w odstępach około 50 cm. Szersze wydruki dzielone są na bryty i łączone w nierozerwalną całość co pozwala na praktycznie nieograniczone rozmiary reklam.

TABLICE REKLAMOWE Radomsko Tablice reklamowe Radomsko wykonujemy na różnego rodzaju podłożach taki jak blacha ocynkowana, pcv spienione, pcv twarde, plexi. Na podłoże tablicy wyklejane są specjalne folie samoprzylepne o różnych właściwościach do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, odporne na warunki atmosferyczne, kurz, brud i wodę. Dodatkowy folia na tablicach reklamowych zabezpieczoana jest laminatem chroniącym wydruk przed promieniowaniem UV oraz zabezpieczającym przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Tablice najczęściej montowane są bezpośrednio do ścian budynków lub na specjalnie przygotowanych stalowych konstrukcjach.

Galeria wybranych realizacji